مکان های ترسناک جهان بیمارستان نظامی کمبریج

291

درود  بر پارسی زبانان  در سلسه مطالب  جدید در بخش گردشگری  با شما هستیم با معرفی  مکان های ترسناک جهان  اولین  مکانی که به آن خواهیم  پرداخت بیمارستان نظامی کمبریج  است که حواشی زیادی را در قرن بیستم برای خود به وجود اورد وجود ارواح صداهای ترسناک  و بوی تعفن  این مکان ترس را در همه انسان ها بیدار می کند .
Cambridge Military Hospital, Main Building - One of the wards

بیمارستان نظامی کمبریج

بیمارستان نظامی کمبریج  در آلدرشات ت  گریسون همپیشایر انگلستان  که  محل اداره اردوگاه های نظامی انگلیس بوده است .

ساخته شده در  سال: 1879
آدرس: بیمارستان نظامی کمبریج، جاده بیمارستان Wellesley Aldershot، Hampshire GU112AN
ایالت: Aldershot
نام دوم: دوک کمبریج، مراقبت های پزشکی Hampshire

بیمارستان نظامی کمبریج اولین مرکز بهداشتی بود که جراحی پلاستیک توسط امپراتوری بریتانیا ساخته شد. پس از جنگ جهانی دوم، بسیاری از غیرنظامیان برای درمان خود دربیمارستان  ارتش همپشایر پذیرفته شدند. این بیمارستان دارای مسیر مشخصی است، اما اوجود راهرو خزننده  و تاریک خالی از سکنه را ترس را در انسان ایجاد می کند که تاثیر بسزایی بر همه می گذارد. طبقه بالا و زیرزمین آن ها بدترین مکان ها در کل بیمارستان پزشکی هستند .
Cambridge Military Hospital, Maternity Ward - Interesting decor

ترسناکترین مکان های جهان

 
در مجله یو ام وی  برآن شدیم تا هر روز  مکان های گردشگری که به دلیل ترس در جهان شهرت یافته اند  شما میتوانید ترسناک ترین مکان های جهان را  دنبال کنید.

https://digimag1.ir/wp-content/uploads/2018/02/The-Cambridge-Military-Hospital-41-1024x682.jpg

 

در مسیر رفتن به این بیمارستان احساس طولانی بودن  مسیر را خواهید کرد که دلیل آن نامعلوم می باشد  و مسافرینی که برای بازدید به این بیمارستان کمبریج می روند   اذعان داشته اند که مسیر کوتاهیی  برای رسیدن به این بیمارستان است  ولی  در مسیر حرکت  احساس خواهید کرد مدت زمان زیادی را در مسیر بوده اید .

 بیمارستان کمبریج در سال 1996  تعطیل گردید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.