nulled Premium SEO Pack v3.1.1

890

افزونه null Premium SEO Pack v3 بیایید با معنای SERP شروع کنیم. این عبارت برای “موتورهای جستجو در موتورهای جستجو” است. آنها صفحاتی در Google هستند که نتایج آنها برای جستجوهای آنلاین شما نمایش داده می شود.
ترجمه گوگل
 

برای دانلود افزونه اینجا کلیک کنید

ورژن3.1.1
 

در Google، این صفحات ترکیبی از آگهی های پرداخت شده و نتایج آلی را نمایش می دهد.
SERP ترکیبی از بهینه سازی در صفحه، ایجاد محتوای دائمی / دوره ای و ساخت قدرت را از طریق لینک های قابل اعتماد به همراه دارد.

افزونه null Premium SEO Pack v3.1.1

داشتن موقعیت های خوب SERP بسیار ضروری است تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما به راحتی برای جستجوی درست یافت می شود.
به همین دلیل ما پیشرفته SERP ماژول همراه با بسیاری از ویژگی های جدید!
ماژول ردیابی ردیف SERP قدرتمند SEO Pack Premium رتبه بندی موتورهای جستجو را برای صفحات و کلمات کلیدی بازیابی می کند و بعدا آنها را برای مقایسه آسان ذخیره می کند.

آسان برای اضافه کردن کلمات کلیدی به ماژول ردیابی، به سادگی آنها را از کلمات کلیدی تمرکز خود را انتخاب کنید و یا آنها را به صورت دستی اضافه کنید! همچنین، شما می توانید تا 5 رقابت پیگیری کنید!
همچنین، ماژول دیگری اضافه شده است، این آمار سایت است! شما می توانید تطبیق وب سایت خود را بین دو تاریخ مقایسه کنید و انتخاب کنید که شامل رقبا (یا نه) باشد.

 nulled  Premium SEO Pack v3 free download

اولین آمار، امتیاز وب سایت شما برای کلمات کلیدی وارد شده برای یک موتور جستجوی خاص است (بگذارید بگوییم google.com) و براساس الگوریتمی است که صفحات و کلمات کلیدی وب سایت شما را در بالای 100 پیدا می کند.
خلاصه رتبه بندی کلمات کلیدی خلاصه است – این نشان می دهد که اگر در وب سایت خود، رتبه بندی شما بالا یا پایین حرکت کرد و اگر کلمات کلیدی شما در بالای 1،3،5،10،30،50 یا 100 است.

2018 null Premium SEO Pack v3

آخرین آمار برای کلمات کلیدی است، تکامل آنها را نیز مشاهده می کنید، زمانی که آنها آخرین چک شد، و موقعیت هر کلمه کلیدی در جستجوی گوگل.
آخرین باری نیست که ماژول گزارش است. 2 نوع گزارش وجود دارد. یکی برای آمار وب سایت و یکی برای تغییرات رتبه بندی کلمه کلیدی.
هر دو گزارش را می توان در ناحیه مدیریت مشاهده کرد، به صورت PDF دانلود شده یا ارسال شده توسط ایمیل

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.